Optimalizácia Pre Vyhľadávače (SEO)

SPX SEO konzultanti posúdia ako návštevnáci nájdu web stránku vo vyhľadávači a identifikujú hustotu jednotlivých kľúčových slov v texte.

SEO je logický prístup k definovaniu štruktúry webu, ktorý zvýši počet návštevníkov na vašich webových stránkach. SEO, ako významný prostriedok marketingu, hlavne zvyšuje finančný obrat.

Potom, čo ste investovali veľa úsilia a energie do designu svojich webových stránok, možno vás bude zaujíma, kde sú návštevníci? Prečo vaše stránky nie sú zaradené ako prvé vo výsledkoch každého vyhľadávača? Naša SEO stratégia výrazne zlepší pozície vašich web stránok vo vyhľadávačoch.
Pri optimalizácii, budeme analyzovať váš podnikateľský zámer, navrhneme správne kľúčové slová a nakódujeme web tak, že roboty rôznych vyhľadávačov posunú váš web pred vašu konkurenciu.

Zhrnutie:
SPX vykoná prieskum kľúčových slov a navrhne kľúčové frázy, ktoré sú najčastejšie používané pri vyhľadávaní.

Otimalizujeme váš web tak, aby ste sa našli na prvej stránke výsledkov vyhľadávania najhlavnejších vyhľadávačov, čo garantujeme do 10 mesiacov.
Veľa našich klientov môže vidieť svoj web na prvých desiatich miestach za tri mesiace po ukončení optimalizácie. Naša stratégia optimalizácie je dlhotrvajúce riešenie pre váš web.
Vyberte si z našej ponuky
WEB DESIGN A VÝVOJ
Súčasná grafika pre váš web použitím posledných štandardov
a trendov
E-COMMERCE
Produktový katalóg a e-shop pre online trhy s užívateľsky prívetivým softvérom
OPTIMALIZÁCIA PRE VYHĽADÁVAČE
Dosiahnutie najlepších výsledkov vyhľadávania
MARKETING WEBOVÝCH STRÁNOK
Riešenie pre všetky potreby propagácie a marketingu webu
HOSTING WEBOVÝCH STRÁNOK
Business Pro - kompletné riešenie pre každého